Meramont S.A.

Projekty specjalne

Nowoczesne technologie oraz lata doświadczenia i stale rozwijana wiedza zapewniają naszemu zespołowi inżynierów względną łatwość w wykonywaniu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcyjnie elementów. Pracujemy dla klientów z branży automotive oraz kolejowej, dla firm produkujących maszyny oraz dla branży stoczniowej i każdej z tych grup zapewniamy wykonywanie określonych elementów z najwyższą jakością. Nasze wyroby są precyzyjne i doskonale spasowane, a ich produkcja wysoce powtarzalna. Oto zalety płynące z nowoczesnego parku maszynowego i najwyższej klasy specjalistów pracujących w MERAMONT S.A.

Znamy swoje możliwości i chętnie angażujemy się w projekty specjalne

Lata doświadczeń w wykonywaniu najróżniejszych elementów za pomocą różnych profesjonalnych metod obróbki, do których zaliczyć można gięcie blachy stalowej lub aluminium, spawanie czy cięcie laserem sprawiły, że specjaliści MERAMONT S.A. z powodzeniem realizują zlecenia na wykonywanie elementów o bardzo różnorodnym zastosowaniu. Chętnie angażujemy się w projekty tworzone na specjalne zamówienie, gdyż nie tylko tego typu zlecenia pozwalają nam na pokazanie naszych możliwości oraz umiejętności, ale często są możliwością do poszerzania i tak pokaźnego bagażu doświadczeń.

W ramach projektów specjalnych:

  • oferujemy wsparcie wyspecjalizowanego biura konstrukcyjnego,

  • usługi realizujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych konstruktorów,

  • podejmujemy się wykonania zaawansowanych i skomplikowanych technologicznie projektów.

Profesjonalizm i zamiłowanie do jakości, które wkładamy w pracę nad projektami specjalnymi sprawiają, że z najwyższą i typową dla MERAMONT S.A. podejmujemy się wykonywania na specjalne życzenie klienta:

  • elementów z blachy stalowej czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej oraz z aluminium,
  • elementów giętych, spawanych i malowanych,

  • elementów pod konkretny wymiar, spełniających określone wymagania,

  • konstrukcji spawanych,

  • elementów maszyn.

pl_PLPolski