Meramont S.A.

Oferta dla firm z branży stoczniowej

Wielu klientów MERAMONT S.A. to firmy z branży stoczniowej, którzy oczekują od nas produkcji elementów o ściśle określonych parametrach, precyzyjnie wykonanych i idealnie spasowanych. Nasz doświadczony zespół inżynierów doskonale radzi sobie z powierzonymi zadaniami, dzięki kombinacji zbieranego przez lata doświadczenia z wysokiej jakości zapleczem technicznym w naszym parku maszynowym. Odpowiedniej jakości sprzęt obsługiwany przez naszą kadrę pozwala nam na wykonywanie elementów, których parametry doceniają klienci z branży stoczniowej.

Precyzja spełniająca wyśrubowane normy. Oferta MERAMONT S.A. dla branży stoczniowej

Branża stoczniowa wymaga od nas wykazania się wysoką precyzją w produkowaniu elementów, które muszą być wytworzone w zgodzie z założeniami oraz doskonale spasowane. Bez względu na to, czy tworzymy akurat obudowę pulpitu sterowniczego czy pracujemy nad szafą sterowniczą bądź zbiornikiem paliwa – zawsze dbamy o to, by wykonywane przez nas elementy były najwyższej jakości i spełniały normy jakościowe oraz bezpiecznie służyły naszym klientom przez lata, radząc sobie z wymaganiami branży stoczniowej.

Dla branży stoczniowej wykonujemy:

  • elementy z blachy stalowej czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej

  • elementy z aluminium,

  • obudowy pulpitów sterowniczych,

  • szafy sterownicze,

  • zbiorniki paliwa i innych cieczy,

  • elementy gięte, spawane oraz malowane.

Do realizacji zlecanych przez firmy z branży stoczniowej podchodzimy z charakterystycznym dla nas profesjonalizmem oraz elastycznością w zakresie oferowanych usług. Oferujemy krótki czas realizacji bez utraty jakości wyrobu, co jest możliwe dzięki partnerskim relacjom i rozumieniu potrzeb naszych klientów. Cenimy zaufanie, którym nas obdarzają i dbamy o utrzymywanie profesjonalnych, a przy tym partnerskich relacji.

pl_PLPolski
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).