Meramont S.A.

Oferta dla firm z branży stoczniowej

Wielu klientów MERAMONT S.A. to firmy z branży stoczniowej, którzy oczekują od nas produkcji elementów o ściśle określonych parametrach, precyzyjnie wykonanych i idealnie spasowanych. Nasz doświadczony zespół inżynierów doskonale radzi sobie z powierzonymi zadaniami, dzięki kombinacji zbieranego przez lata doświadczenia z wysokiej jakości zapleczem technicznym w naszym parku maszynowym. Odpowiedniej jakości sprzęt obsługiwany przez naszą kadrę pozwala nam na wykonywanie elementów, których parametry doceniają klienci z branży stoczniowej.

Precyzja spełniająca wyśrubowane normy. Oferta MERAMONT S.A. dla branży stoczniowej

Branża stoczniowa wymaga od nas wykazania się wysoką precyzją w produkowaniu elementów, które muszą być wytworzone w zgodzie z założeniami oraz doskonale spasowane. Bez względu na to, czy tworzymy akurat obudowę pulpitu sterowniczego czy pracujemy nad szafą sterowniczą bądź zbiornikiem paliwa – zawsze dbamy o to, by wykonywane przez nas elementy były najwyższej jakości i spełniały normy jakościowe oraz bezpiecznie służyły naszym klientom przez lata, radząc sobie z wymaganiami branży stoczniowej.

Dla branży stoczniowej wykonujemy:

  • elementy z blachy stalowej czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej

  • elementy z aluminium,

  • obudowy pulpitów sterowniczych,

  • szafy sterownicze,

  • zbiorniki paliwa i innych cieczy,

  • elementy gięte, spawane oraz malowane.

Do realizacji zlecanych przez firmy z branży stoczniowej podchodzimy z charakterystycznym dla nas profesjonalizmem oraz elastycznością w zakresie oferowanych usług. Oferujemy krótki czas realizacji bez utraty jakości wyrobu, co jest możliwe dzięki partnerskim relacjom i rozumieniu potrzeb naszych klientów. Cenimy zaufanie, którym nas obdarzają i dbamy o utrzymywanie profesjonalnych, a przy tym partnerskich relacji.

pl_PLPolski