Meramont S.A.

Montaż: Meramont S.A.

Nasza firma oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi z zakresu montażu maszyn oraz urządzeń. Nawet najlepszy projekt wymaga na samym końcu profesjonalnego złożenia, które zapewnia prawidłowe działanie sprzętu oraz jego efektywną, a zatem i oszczędną pracę. Nasi znakomicie wyszkoleni pracownicy posiadają szeroką gamę umiejętności oraz długoletnie doświadczenie, które gwarantują prawidłowo wykonany montaż.

 Zakres oferowanych usług montażowych

 Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę montażu maszyn i urządzeń, która obejmuje między innymi:

  • montaż uszczelek, pulpitów, urządzeń i podzespołów,

  • klejenie elementów,

  • pomiary elektryczne,

  • wykonanie wszelkich ujętych w projekcie konstrukcji oraz instalacji.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonywania prac mechanicznych oraz elektrycznych. Co warto podkreślić, pracujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, co zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług oraz niezawodność montowanych przez nasz zespół maszyn i urządzeń. Cechuje nas precyzyjne i staranne wykonanie montażu, co potwierdzają nasi klienci.

Na początku współpracy z klientem analizujemy pod kątem technicznym powierzone nam zlecenie i określamy wymagany zakres prac. Następnie z wszelką starannością wykonujemy prace mechaniczno-elektryczne, aby zrealizować przygotowany wcześniej plan. Potrafimy wykonać wymagane obliczenia konstrukcyjne oraz wytrzymałościowe, aby zapewnić długie i poprawne działanie wykonywanego urządzenia. Na końcu procesu montażu następuje weryfikacja i kontrola detali, aby upewnić się, że wszystkie prace zostały wykonane poprawnie. Potrafimy wykonać profesjonalne testy, które potwierdzają właściwe działanie wykonanej maszyny. Odbiór projektu odbywa się w obecności naszych wykwalifikowanych ekspertów, którzy chętnie opowiedzą o wykonanym zleceniu oraz odpowiedzą na wszelkie techniczne pytania.

Kompleksowe wykonanie każdego zlecenia

Wykonujemy montaż z elementów własnych, jak i powierzonych. Możesz więc zlecić nam wykonanie danego projektu, a my zajmiemy się resztą. Jeżeli jednak chcesz, aby projekt został wykonany z użyciem Twoich materiałów, to z chęcią zajmiemy się również tego typu montażem. Naszym znakiem rozpoznawczym jest oferowanie klientom kompleksowych usług, zawierających:

  • zakup niezbędnych materiałów do wykonania wszystkich elementów projektu,

  • prefabrykację i wykonanie na gotowo założonych detali,

  • transport wytworzonych elementów do klienta,

  • testowanie wszystkich elementów projektu oraz całego urządzenia,

  • wsparcie techniczne oraz rozruch powierzonego projektu,

  • doradztwo w zakresie montażu oraz pomoc w projektowaniu.

 

Meramont S.A. cechuje wysoka powtarzalność procesu montażu, dzięki czemu z powodzeniem możemy wykonać serię produkcyjną zadanych elementów. Skrupulatna kontrola jakości zapewnia dostarczenie do naszych klientów wyłącznie poprawnie wykonanych elementów lub całego projektu.

Dzięki oferowanym przez nas kompleksowym usługom, oszczędzasz swój czas oraz pieniądze. Za sprawą wieloletniego doświadczenia z zakresu montażu, posiadamy wiele profesjonalnych rozwiązań, które zapewniają długie działanie każdej maszyny bez usterek – dzięki temu unikniesz w przyszłości niepożądanych przestojów w swojej firmie oraz kosztownych napraw.

pl_PLPolski